KARGO VE TESLİMAT:

 

1- Hazırlık Süresi: Luvishoes’dan sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 1-3 iş günüdür.Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır. 

 

2- Kargoya Teslim: Hazırlık süresinin ardından siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

 

3- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası SMS olarak iletişim numaranıza gönderilmektedir.

 

4- Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi:

* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir. 

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir.

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

 

5- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

 

6- Çalışılan Kargo Şirketi: Luvishoes, Aras Kargo ile çalışmaktadır.

 

7- Kargo Ücreti: Kredi Kartı ve Havale Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir. Kapıda Kredi Kartı ve Kapıda Nakit Ödemelerinizde 30 TL Kargo Ücreti Alınacaktır.

 

8- Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır. Mail'deki ilgili link'i tıklayarak veya Luvishoes’daki "Kargom Nerede" link'ini tıklayarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

9- Sipariş Teslimi: Siparişinizi ancak siz teslim alabilirsiniz. Ancak adreste, sizin teslimatınızı alacak başka biri varsa, bu bilgiyi siparişi oluştururken mutlaka belirtiniz. Belirtmediğiniz taktirde, siparişiniz başkasına teslim edilmez.

10- Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir. Aksi halde siparişiniz önce Luvishoes'a geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

11- Sipariş Ulaşmazsa: Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmazsanız ya da sizin dışınızda siparişinizi teslim alacak kişiyi belirlemediyseniz, Aras Kargo görevlisi, paketinizi en yakın Aras Kargo şubesinden alabileceğinizi belirten bir not bırakır. Paketi, belirtilen Aras Kargo şubesinden en geç iki gün içinde teslim almanız gerekir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR