İADE ve İPTAL KOŞULLARI:

 

Ürün İadesi İçin: Size gelen ürünleri, ürünlerinizi teslim aldığınız evraktaki bilgileri dikkatlice okuyup doldurarak ürünü iade edebilirsiniz, kargo ücretsizdir. Aşağıdaki kodları Aras Kargo'ya iletmeniz yeterlidir. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise 2 iş günü içerisinde bankanıza bildirilecektir. Bu işlemler dışında bir kayıt açtırmanız gerekli değildir.

 

İade Ve Değişim İçin Adres ve Kargo Bilgileri:

ARAS KARGO:
GÖNDERİ KODU: 2201954550928

Adres: Egemenlik Mahallesi 6088 sok. No:8/A  Bornova / İzmir

 

Ürün Değişimi İçin : Değişim istediğiniz ürün için Whatsapp numaramızdan değişim talebi oluşturmanız gerekmektedir. Tarafınızdan gönderilen ürünün değişim işlemi yapılıp max.3 iş günü içerisinde kargoya tekrar teslim edilmektedir. Değişim talebi bulunmayan siparişlerin mevcut olmayan ürün stoğuna bağlı olarak iadesi yapılmaktadır. Ürün bize ulaşmadan sipariş veya ayırma yapılmamaktadır.

Üyeliksiz Alışveriş İade Talebi : Üyeliksiz alışveriş yapan kullanıcıların iade veya değişim için whatsapp yoluyla ulaşmaları gerekmektedir. 

 

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 14 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

İade Koşulu : İade edilecek olan ürünlerin kullanılmamış ve zarar görmemiş olması, gönderilecek kargonun sipariş ismi ile aynı olması gerekmektedir. İade istediğiniz ürünü aşağıdaki adrese faturası ile göndermeniz gerekmektedir, süresi teslim edildikten sonra 14 gün içerisindedir. Süresini aşmış kargoları sistemsel olarak kabul edilmesi mümkün değildir.

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 1-5 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.) Satın alımda ödenen kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli iadeye yansımamaktadır. Yanlızca ürün bedeli iade edilmektedir. 

- Mevcut olan 2. üründe %20 indirim kampanyası iadelerinde tek ürün iade gönderiminde kampanya fiyatı iptal olmaktadır. -

İade Kargo Ücreti: İade kargo ücreti LUVİ SHOES a aittir.
 

Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 14 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR