Xml ve Dropshipping Nedir?

Xml ve Dropsipping Stoksuz E-ticaret yapmanıza olanak sağlar. Stok tutmadan internet sitenizde veya sosyal medya hesaplarınızda ürünlerinizi satabilir ve bu şekilde gelir elde edebilirsiniz. 

Neden Luvishoes?

Luvishoes’da Xml veya Dropshipping için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz bir şekilde size sağladığımız xml ile ürünlerinizi satabilir ve %25 kar edebilirsiniz.

Ürün Çekimleri

Ürün çekimlerine çok önem vermekteyiz. Ürünlerimizin görselleri profesyonel şekilde hazırlanmaktadır. Sizlerde bayimiz olduktan sonra ürün görsellerimizi kullanıp satış yapabileceksiniz.

Hızlı Kargo 

Gün içerisinde oluşturulan kargolar aynı gün içinde kargoya verilmektedir. Müşterilerinizin elinde ortalama 3-4 gün içerisinde ürünleri ulaşmaktadır.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Ürün

Bayan ayakkabı sektöründe kaliteli ürün bulmak zordur. Luvishoes ailesi olarak kaliteli ürüne önem vermekteyiz ve kaliteli ürünler üretip müşterilere sağlamaktayız. Müşterilerimiz ürün kalitesini çok beğenmektedirler.

Stok Durumu

Muhasebe ve e-ticaret panelinin birbirine bağlı olduğundan dolayı stok güncellememiz her 30 dakikada bir yapılmaktadır. Bu konuda hiçbir problem yaşamamaktasınız.

Seo

Ürünlerimiz seo title ve description yapısına uygundur. Sitenize xml’i tanımladıktan sonra organik satışlarda elde edebilmektesiniz.

İadeler

İade istediğiniz ürünü aşağıdaki adrese faturası ile göndermeniz gerekmektedir, süresi teslim edildikten sonra 14 gün içerisindedir. Süresini aşmış kargoları sistemsel olarak kabul edilmesi mümkün değildir.

İadelerde Kargo bedeli size aittir, istediğiniz Kargo ile gönderebilirsiniz (Yurtiçi ile yapılacak olan iadelerde Kargo bedelini anlaşmaya bağlı olarak biz ödüyoruz. Kargo bedeli İade yapılacak ürün bedeli üzerinden düşülmektedir.)

Süreç Nasıl İşler?

  • Öncelikle Sitemize üye olmanız gerekmektedir. Xml Bayilik başvuru talebiniz alınır ve süreç hakkında işlem başlar. Siteniz incelenelerek genel şartlar ve uyumluluğu kontrol edilir.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra bayi üyeliği tanımlanır. Size özel xml tanımlanır ve tarafınıza iletilir. 
  • luvishoes.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.
  • Size tanımlayacağımız xml içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir. Dilerseniz fiyatları yükselterek daha fazla kar marjı elde edebilirsiniz.
  • Ürünleri sadece kendi web sitenizde ya da sosyal medya ya da pazeryeri platformlarında satışa sunabilirsiniz. 
  • Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, luvishoes.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.
  • Dilerseniz ürünü kendi deponuza sipariş edebilir veya direk müşteriye biz gönderimini sağlayabiliriz.
  • Kar marjınız %25’dir. Fakat kendi web sitenizde ürünlerin fiyatlarını arttırarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.